Prodejna Bauer dokořán... Pojďte do nové sezony připraveni!

Nový hokejový ročník začíná po hlavním kempu P.N. Hockey, po mnohočetných trénincích týmů, jednotlivců, sestav – začíná už i zápasově!

V sobotu 11. 8. hostí kroměřížská juniorka od 9:30 Techniku Brno. Ve středu 15. 8. se poperou od 15:00 do 19:00 s přerovskými Zubry mladší a starší žáci HK Kroměříž. Kromě toho zveme příští týden na čtyři hodinové frekvence bruslení veřejnosti!

A stranou nezůstává ani nabídka hokejové výzbroje, sportovních doplňků, kvalitního textilu. Prodejna Bauer přímo na zimním stadionu v Kroměříži!

Prodejna Bauer (provoz Sportovních zařízení města Kroměříže) přizpůsobila provozní dobu nové hokejové sezoně, období od července 2018 do března 2019.

Otevírací doba obchodu Bauer bude nadále od 7:00 do 20:00.

Oficiální provozní doba obchodu končí v 17:00, ale i pak jsme pro vás k mání v prostorách zimního stadionu, někde poblíž (volejte!)... Jsme tak po ruce vlastně od rána do večera!

Obchod se značkovým hokejovým a sportovním zbožím má upřímný zájem o každého zákazníka a nabízí i šanci objednat se po telefonu. V případě objednávek nebo naší nepřítomnosti v obchodě (personál je ve strojovně nebo uvnitř zimního stadionu), volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Volejte prosím pana Martina Setinského.
mobil 777 326 212
Nebo zkuste pana Marka Rožnovjáka.
mobil 776 667 409