Příznivá předpověď počasí pro Bajdu... Užijte si sluníčka a klídku u vody!

Vaše koupaliště slouží od 1. června veřejnosti naplno a s maximálním možným servisem. A sleduje i předpověď počasí, přeje si pár "sestav" tropických dní v bohulibé návaznosti. Horkých dní už i letos bylo několik, ale Vaše sportovní Kroměříž nepochybuje, že se nová parna, upřímné výzvy zajít si k vodě ještě dostaví! Využijte ještě v červnu svůj ideální čas na koupání, odpočinek... Vždyť se až do konce měsíce koupeme na Bajdě od 9:00 do 19:00. A pro letní prázdniny přibude hodina navrch!

Předpověď počasí má Bajda dobrou, ještě dnes ve středu padne "dvacítka" už před polednem a rtuť teploměru nám posléze v Kroměříži dohmátne na 23°C. A ve čtvrtek se vzduch zahřeje na 27°C! Po oba dny má být polojasno. Voda ve velkém bazénu vykazuje dvacet tři stupňů.

Bajda má velký bazén "padesátku", má bazén malý i brouzdaliště a zvedla svou nabídku služeb před lety o nové atrakce. Jako je tu pár vychytávek pro děti, tak u nás najdou letní posilovnu nebo knihovničku s prima čtením i dospělí. Ke službám patří už dlouho příležitost si za 30 Kč půjčit lehátko (vratná záloha dělá 50 Kč).

Ceník lístků zůstává stejný –
Celodenní vstup stojí
dospělého 50 Kč a mládež do 15-ti let, seniory a majitele průkazu ZTP 25 Kč. Děti do 6-ti let mají vstup na koupaliště zdarma.

Časová sleva přichází se 16. hodinou, kdy platí dospělí za lístek 30 Kč, zatímco mládež do 15-ti let, senioři a lidé s průkazem ZTP 15 Kč.

Přímo na Bajdě se prodávají i permanentky. Zajišťují 10 nebo 20 vstupů a jsou celodenní. Ceník permanentek je ZDE.