Přípravy ledu na novou sezonu už finišují!

Na zimním stadionu bylo v uplynulých dnech rušno – příprava ledové plochy musí být nejenom odborná a kvalitní, ale nesnese již odkladu. Už v sobotu se v ledové aréně města Kroměříže bruslí a hraje – začíná očekávaný hlavní kemp P.N. Hockey, nová kapitola úspěšného projektu Ing. Pavla Neumana.

S prvními pracemi na ledovém oválu se začalo již na hraně víkendu a výsledky práce byly znát a rostly před očima. To, co se konalo dnes v noci, zavlálo jako hrdý fábor práce dobré (a bez odmluv či bez vytáček), jako prapor železného jádra hokejistů a parťáků a druhů, kamarádů. Vzali si to za čest brigádníků a s přispěním pana ředitele SZMK namalovala a natřela hrstka Hanáků od sedmi hodin do šesti ráno celou ledovou plochu. To byl výkon hodný play-off!

Oči dnes, pravda, pálí, obětovaná noc je znát, ale výsledek stojí za to. Bude záhy hokejovou satisfakcí všem fanouškům jako všem brigádníkům, pokud se našim dvanácti týmům (šesti celkům Hanáků a šesti sestavám Sršňů) góly nebo výhry jenom pohrnou! Hrdý pohled na tabulku, nakažlivá radost hokejových dětí a útočné mistrovství mužů, to je, proč to u nás v Kroměříži děláme – a budeme dělat!