Posila národního týmu rozbila před mistrovstvím světa svůj stan v mateřské Kroměříži

Snad to mnozí fanoušci a chápaví přátelé ledního hokeje přijmou, ale nechtěli jsme dělat show a atrakci z jedné mimořádné, opravdu příjemné návštěvy... Svou mateřskou Kroměříž, klub, který jej sblížil s ledním hokejem, poctil v pátek přítomností Filip Chytil.

Chceme mu pomoci v přípravě před reprezentačním vrcholem. Náš Filip, který v zámořské NHL nastoupil asi do osmi bitev (avšak určitě zanesl do statistik trefu a dvě asistence), si v Kroměříži dosyta užil svůj hodinový trénink.

V hokejové spolupráci s našimi staršími žáky (kteří si s ním puky rozdělovali), v souladu s hloučky v hledišti připravil klubu, odkud "spěchal" do Zlína, Hartfordu, New Yorku a do všech kategorií národního dresu, jednu velkou radost... Chová se strašně fajn, příjemný je také mimo led, ale pro kluky pod mřížkou bylo velikým zážitkem provázet ho po kluzišti...

Filda Chytil nenastartoval pouze svoji kariéru za mořem, naopak v těchto dnech buší na klenutý portál seniorské reprezentace! Nejbližší dny zasvětí tomu, aby ukotvil své mladé, čerstvé jméno v pevných základech kádru pro květnové mistrovství světa. Pokud pronikne do sestavy na Švédské hokejové hry, bude už světový šampionát opravdu blízko.