Pořád v širším kádru národní dvacítky! Naši Adam s Honzou, Gajarský s Dluhošem

Stále je poptávka po odchovancích HK Kroměříž... Vyčnívali už ve věku, kdy na jejich kumštu a předpokladech pracoval kroměřížský hokej, ale to byl jenom začátek! Nepolevili a prosadili se v mládežnických týmech svých nových (velko)klubů, navíc se od prvních ročníků prosazovali v reprezentačních výběrech. Nyní Adam Gajarský a Honza Dluhoš "odemykají" bránu k nejsledovanější juniorce, národní "dvacítce"...

Oba hráči, Adam (útočník Komety Brno) a Honza (obránce klubu Aukro Berani Zlín), dělají všechno proto, aby se již záhy včlenili do sestav týmů seniorské extraligy. Zápasové "úlovky" už mezi muži mají. Mají z čeho čerpat sílu a motivaci. Jsou stavebními kameny české "devatenáctky", ale dobře si jich všímá i výběr o rok starší. Právě reprezentační výběr U20 je přitom "finální přihrávkou" do světa velkého hokeje.

Reprezentace U20 povolává borce pro dvě klání se Švýcarskem a pro dvě bitvy ve Finsku. Helvétský kříž se Česku postaví v Brně, 16. a 17. července. Zápasy ve Finsku jsou naplánovány na 23. a 24. červenec. Kroměřížští odchovanci sice nejsou ve výběru nejužším, ale i na druhé akci zkraje sezony jsou počítáni mezi náhradníky. Mají za ta léta ("se lvíčkem") za sebou dobrá čísla, dobré výkony, takže i pro elitní celek juniorů jsou příslibem a vítanou možností!

Ať naši "Hanáci" ve své hokejové práci nepoleví... Záhy se dočkají skutečných výzev, velikých zápasů! Fandí jim celá hokejová Kroměříž.