Osm mladých hokejistů vysílá Kroměříž na kempy Zlínského kraje

Český hokejový svaz (ČSLH) si vybírá pro projekt VTM (Výchova talentované mládeže) šikovné a perspektivní hokejisty, a zákonitě míří s pozvánkami i do Kroměříže... Začátkem příštího týdne pořádá dva krajské srazy, dva jednodenní kempy. Vybírá si "to nejlepší" z ročníků 2003 a 2006 a Hokejový klub Kroměříž mu poskytne hned osm hokejových nadějí.

V úterý 17. 10. v 8:00 má ve Zlíně v PSG Aréně sraz ročník 2003, jako VTM U15. Nominace k jednodennímu tréninkovému kempu zamířila ke třem našim oporám. Michalu Tučkovi, Michalu Šimáškovi a Adamu Lacigovi. Na hokejisty čeká suchá příprava a dvě tréninkové jednotky na ledě, v souhrnném rozsahu dvou hodin. Krajský hokejový sraz končí o půl druhé odpoledne.

Už v pondělí 16. 10. v 8:00 bude sčítat a organizovat povolané mladé hokejové síly jednodenní kemp v Brumově-Bylnici. Potrénují si na něm pod bedlivým okem Zlínského krajského svazu kluci z ročníku 2006. Jako VTM U12. Do naší Kroměříže sáhly pověřené osoby pro Dana Koblihu, Dušana Ševčíka, Tomáše Macka, Filipa Šuléře a Marka Švajdu. To je sestava jako nahrávka z první na gól z voleje! Tyto naše chlapce čekají dvě vrstvy suché přípravy a dvojitá porce pobytu na ledě. Dohromady budou mezi mantinely dvě a půl hodiny. Brumovský kemp končí o půl třetí odpoledne.

Máme u nás v klubu radost z toho, že je o naše mladíky zájem, že je jejich talent zřejmý a bude rozvíjen i z nadhledu a možností krajské hokejové sekce ČSLH. Teď už to záleží jen na mladinkých osobnostech, které HK Kroměříž pěstoval, kterým radami, příkladem a konkrétní pomocí rád pomůže i v budoucnu. Borci, nic tam "neodbuďte", ukažte se v tom nejlepším světle. Ať si vaše jména spojí ti "důležití pánové" se skutečným talentem, pílí a pracovitostí. Jste dobří, ale ještě strašně dlouho se s tím nesmíte spokojit!