Od neděle ledujeme – už v sobotu 15. 7. nabitý program na zimním stadionu!

Období "bez ledu" se v Kroměříži nenávratně nachyluje a mizí v historii. Hokejová sezona 2016/17 byla odpískána 2. dubna a začalo letní období. Nyní ovšem nacházejí náš zimní stadion nové objednávky, hlásí se zájemci o trénink na ledové ploše. Do příští sezony chtějí přece všichni vjet a vpadnout připraveni!

Prvním významným podnikem, jehož bude kroměřížská aréna hostitelem, je hlavní kemp P.N. Hockey – mnohaletého, úspěšného projektu Ing. Pavla Neumana. Po roce se opět koná v Kroměříži a je znovu rozdělen do dvou ročníkových skupin.

Od 15. do 18. července bude patřit zbrusunový místní led hráčským ročníkům 1999 až 2005. Od 20. do 23. července vystřídají své starší kamarády kluci nebo holky ročníků 2005 až 2009. Bude se nač dívat, tempo mladých hokejistů posílí i při tréninku jak vlastní vůle, tak i bedlivý zrak rodičů na tribunách. Rozhodně se přijďte na hlavní kemp Pavla Neumana podívat! Vřele doporučujeme – úsilí hokejových hvězdiček, mladých hráčů více regionů stojí za to!

V Kroměříži by se mělo mrazit od neděle 9. 7. V pondělí by se měl začít stříkat led a ve středu nebo ve čtvrtek se mají pokládat čáry. Ty se poté zastříkají a překlenou čerstvým ledem. Na sobotní (15. 7.) zahájení kempu bude všechno připraveno.