Novinka v prodejně Bauer! Moderní technologie – pec na brusle!

Prodejna Bauer, prodejna s hokejovým a bruslařským, sportovním zbožím, rozšířila svou nabídku zákazníkům o zcela novou službu. V souladu s moderními trendy péče o amatérské i profesionální sportovce zakoupila pec na brusle, nabízí tepelné tvarování bruslí.

Každé chodidlo má určitý tvar. Ten mnohdy neodpovídá vnitřnímu tvaru hokejové brusle. Vědci zaměstnaní vývojem bruslí vymysleli proto revoluční metodu, tepelné tvarování bruslí. Na vývoji speciálních odolných materiálů pracovali několik let. Metoda je na trhu několik let a během té doby se značně zdokonalila.

Princip je jednoduchý – brusle se vloží do speciální horkovzdušné trouby a dojde k jejich nahřátí. To způsobí, že veškerý materiál a především výstelka krásně změkne a po nasazení se dokonale vytvaruje podle tvaru chodidla. Tím docílíte okamžitého pohodlí a odpadne i první bolestivé seznamování se s bruslemi přímo na ledě.

Prodejna Bauer, kde Vám můžeme brusle vytvarovat, se nachází hned vedle vchodu na zimní stadion, v Kroměříži na Obvodové ulici.

Tvarování bruslí zakoupených "u nás v obchodě" provedeme zdarma. V případě bruslí "odjinud" je vytvaruje personál prodejny za 350 Kč.

Tepelné tvarování bruslí používají všichni profesionální hokejisté. Posloužit může i Vám a Vašim známým!