Nejteplejší úterý? Dnes vás zchladí právě Bajda!

To se zase popostrčí po obchodech vozíků s nápoji a zmrzlinami... Dneska ani meteorologové nevěští zbůhdarma – většina z nás víc než tuší, že dnes padne třicítka, že Kroměříž poctí "tropy". Má být toto úterý bez deště a teploměr má zpomalovat až před 31 °C! To je přece výzva – šance na koupání jako dlouho, dlouho ne!

Ano, rádi bychom "teplou" vodu pro každého a víme, že nám letos počasí "plány" nejednou "odložilo". Dnes už zrána hlásíme pro velký bazén 24 stupňů. Je se prostě na co těšit.

Opravili jsme i webkameru, tak si můžete náhled na aktuální dění na koupališti udělat sami. Webovou kameru najdete také ZDE, volit můžete "obraz Bajdy" buď okamžitý nebo zpětně po čtvrthodinách.

Budeme rádi, pokud si užijete báječný dnešek na kroměřížském koupališti. Výhled na příští dny (možná týdny) je vstřícnější než to, čím nás provázel konec června, ba i červenec. Užijte si hezké chvíle na Bajdě. Můžete do bazénů, můžete si "odskočit" za tenisem, nohejbalem, beach-volejbalem a tak dále...

V červenci máme otevřeno od 9:00 do 20:00. Dovnitř pouštíme do 19 hodin.

Vstupné
Dospělí mají celodenní vstup za 50 Kč a vstup po 16. hodině za 30 Kč.
Mládež do 15 let, důchodci a majitelé průkazu ZTP se koupou za 25 Kč. Pokud přijdou po 16. hodině, tak platí 15 Kč.
Děti do 6 let mají vstup na koupaliště zdarma.

Na Bajdě prodáváme i permanentky SZMK. Využít se dají na třech sportovištích města – koupališti, krytém bazénu, zimním stadionu (při veřejném bruslení).

Uplatnit můžete i rodinné pasy. Děti (evidované na kartičce) jdou zdarma, dospělému doprovodu je vstup zlevněn z 50 Kč na 35 korun. Po 16. hodině ze 30 Kč na 20 korun.