Na pátek 26. 8. chystáme slibované letní kino s večerním koupáním

Takový tahák – pro živoucí, žhavé mládí, pro zkušené labužníky, milovníky vody, pro nás pro všechny – to nám Kroměříž dlouho nenabídla... Spolupráce kroměřížského Domu kultury a Sportovních zařízení města Kroměříže připraví v pátek 26. 8. na koupališti Bajda letní kino – projekci filmu "Rychle a zběsile 7" a během ní i večerní koupání. Technika pro promítání nemá zádrhel a voda bude skutečným lákadlem. Romantika, klídek, osvěžení, inspirace...

Letní kino na Bajdě mělo zhlédnout oko Kroměřížských už toho pochmurného, pošmourného 5. srpna – nestalo se, ale vstřícný "kulturák" se za přispění Sportovních zařízení města (SZMK) nevzdal a organizuje a po třech týdnech ladí detaily pro parádní, věřte, že špičkovou, očekávanou akci!

Film se přenese na plátno ve 20:30 hod. a poběží 140 minut. V době jeho trvání jsou k dispozici bazény – sledování filmu i samo koupání je zdarma! Zajištěno bude pochopitelně občerstvení a udržení pořádku na koupališti.

Účastníci večerního koupání si mohou vzít do vody koupací a plavecké doplňky, jako jsou kruhy, "nadnášedla", lehátka...

Film "Rychle a zběsile 7" nabízíme jako už sedmý díl úspěšného titulu. Hrdinové této akční série zmákli prožít (a přežít) neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky.

Deckard Shaw (Jason Statham), živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka, se rozhodne pomstít svého bratra Owena a zabít celou partu i všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou.

Příspěvková organizace SZMK a Dům kultury Kroměříž přejí všem hostům "Letního kina na Bajdě" báječnou zábavu. Krásný večer u správného filmu a ve vodním ráji, hýčkáni bezstarostným odpočinkem!