Na Bajdě už vrcholí přípravy na léto 2017!

Letní sezona na našem koupališti už brzy rozčeří "hladinu dlouhých tří měsíců"... Přípravných prací bylo znovu nepřeberně, ale už nám areál báječně "prokouk" a čeká na své zprovoznění zkraje června, za týden.

Návštěvníky Bajdy "nevyšplouchnou" nechtěné novinky... Nečekejte vyšší ceny lístků nebo půjčovného za lehátka nebo zálohy na úschovu cenností. Na dnešním snímku z webkamery smíte spatřit čiročirou vodu, jež bude už za pár dnů "královstvím letního odpočinku". Snad nám všem nabídne počasí léto plné slunce a lákavých teplot. Aby i Vás ten červen, červenec a srpen pozval na koupaliště lépe a častěji nežli v roce 2016!

Informace o Bajdě budou nabízet internetové stránky www.szmk.cz, a to pod sportovištěm (vstupní fotkou) koupaliště Bajda.
Třeba na webkameru (s jejím rozsáhlým archivem) se podíváte ZDE,
ale pohodlně si ji vyvoláte v nabídce webu SZMK kliknutím na foto sportoviště.

Ke službám patří uzamknutí cenných věcí bez poplatku ("záklopka" za 10 Kč je vratná) a příležitost za 30 Kč si půjčit lehátko (vratná záloha dělá 50 Kč).

Připomínáme ceník lístků:
Celodenní vstup stojí dospělého 50 Kč a mládež do 15-ti let, seniory a majitele průkazu ZTP 25 Kč. Děti do 6-ti let mají vstup na koupaliště zdarma.

Časová sleva přichází se 16. hodinou, kdy platí dospělí za lístek 30 Kč, zatímco mládež do 15-ti let, senioři a lidé s průkazem ZTP 15 Kč.

Přímo na Bajdě se prodávají i permanentky, a to jak na 10 vstupů, tak na 20 jednotek. Vstup je celodenní. V červnu je při dobrém počasí otevřeno od 9:00 do 19:00.

Ceník permanentek je ZDE.