Malé fotbalové derby Slavie s Viktorkou. Kroměříž hraje o čelo MSFL!

Po derby Hanácké Slavie s Hulínem hude hostit stadion na Obvodové ulici dalšího soupeře z bližšího regionu. FC Viktoria Otrokovice je protivník lepší a těžší každou sezonu. Nyní ztrácí na Hanáky 5 bodů, ale kdyby zvládl přestřelku (3:4) s Dolním Benešovem, byl by za Hanáckou Slavií hned v závěsu.

Sešívaní hrají stále o 1. místo MSFL (Moravskoslezské fotbalové ligy). Zatím ztrácejí jen bodík na vedoucí Líšeň. Ustálení Hanáků v 1. patře ligové soutěže napomohla dvě aktuální vítězství. Doma s Hodonínem a v sobotu dopoledne v Petřkovicích.

Zveme všechny známé, všechny fotbalové přátele na nejvyšší moravskou ligu. Jeden ze šlágrů 8. kola MSFL má v Kroměříži výkop už v pátek 21. 9. v 16:30. Překonejme Viktorku, na hřišti i v hledišti!

Připomeňme ještě poslední ligovou výhru Hanáků, i s komentářem trenéra Červenky...

FC Odra Petřkovice – SK Hanácká Slavia Kroměříž 0:1 (0:0)

Branka: 52. Okleštěk Tomáš

SK HS Kroměříž:
Floder – Matoušek, Dvořák, Hloch, Jeleček – Motal (75. Marchuk), Cupák – Krhut, Okleštěk (90. Šmerda), Mlýnek M. (86. Mlýnek V.) – Silný
Připraveni Kofroň – Hirsch
Trenér: Bronislav Červenka

Komentář trenéra Bronislava Červenky:
"S kluky jsem spokojený. Na náročném a nerovném terénu zápas odmakali, odjezdili. Na druhé straně musím ocenit i výkon soupeře, který měl v sestavě rovněž šikovné fotbalisty. Bylo to o tom prvním gólu. Soupeř začal velmi dobře. Na začátku byl lepší. My jsme se do tempa dostávali pomaleji. Po vedení jsme dobře bránili a chodili do otevřené obrany. Měli jsme zajímavé akce, ale nedokázali jsme je lépe vyřešit."

Vstupenky na domácí utkání MSFL:
Dospělí muži – 40 Kč
Důchodci a ženy – 20 Kč
Mládež od 16 do 18 let – 20 Kč
Mládež do 15 let – zdarma