Léto kvapí, utíká – ale Bajda zase objednala hezké počasí

Letní prázdniny už mají za sebou "dvě třetiny svého panování", ale na podzim či na školní povinnosti ještě nemysleme... Sluníčko to s horkými dny ještě nevzdalo – to jen chladnější rána vlastně odpovídají polovině srpna. Neváhejte tedy ani Vy a pospěšte na své kroměřížské koupaliště – nevíme, kolik ideálních dní ještě koupající veřejnost potěší. Na příští 4 dny máme ale vlídné počasí "slíbeno a domluveno".

Voda ve velkém bazénu se sice ochladila (zejména po páteční bouřce), má 23°C. Vzhledem k předpovědi by ale do pátku mohla jeden či dva dílky na stupnici ještě přidat. Teplota vzduchu dost možná nabídne 28°C v úterý i ve středu. Ve čtvrtek potom "třicítku" a v pátek dokonce "třiatřicítku"!

Vaše Bajda je i nadále připravena přiblížit se Vašim představám o létě u vody. Včera velký (padesátimetrový) bazén skýtal hodně prostoru a "pohodička na koupáku" lidem vyhovovala. Dá se ale soudit, že do víkendu lidí přibude. Nezmeškejte právě Vy příjemný čas na Bajdě!

Snímek z webkamery je právě z pondělního odpoledne. Koupaliště je v červenci a srpnu otevřeno od 9:00 do 20:00.

Celodenní vstup stojí dospělého 50 Kč a mládež do 15-ti let, seniory a majitele průkazu ZTP 25 Kč. Děti do 6-ti let mají vstup na koupaliště zdarma.

Časová sleva přichází se 16. hodinou, kdy platí dospělí za lístek 30 Kč, zatímco mládež do 15-ti let, senioři a lidé s průkazem ZTP 15 Kč.

Přímo na Bajdě se prodávají i permanentky SZMK – na 10 nebo 20 celodenních vstupů. Ceník permanentek je ZDE. Permanentky jsou přenosné mezi třemi sportovišti města Kroměříže – dají se uplatnit i na krytém bazénu a při veřejném bruslení.