KROMWARS 2017 byl velkou událostí konce prázdnin

Ve dnech 1. a 2. září, jež letos připadly na pátek a na sobotu, se rozpoutala na koupališti Bajda pravá sportovní show, show špičkových parametrů. Kroměříž viděla 4. ročník originálního Freeski závodu KROMWARS.

Závod mnoha sportovců, „umělců na lyžích a prknech, vládců nad vzduchem i nad vodou“, byl provázen nepřízní počasí. Přesto diváci, co na Bajdu přišli, nelitovali – naopak byli výkony závodníků nadšeni. Dostalo se jim nevšedních zážitků, něčeho, co Kroměříž už léta nezažila!

Tradiční disciplína bigair byla doplněna lákavým wakeboardingem a nově se představili kluci na prknech, kteří na sněhu sjížděli překážky v disciplíně Jibbing.

V sobotu došlo na finále celé show. Rozdali si to závodníci z České republiky, Švýcarska, Švédska, Polska, Rakouska, Německa, Slovenska, Finska a Slovinska. Chybět nemohl ani doprovodný program… Nabídl trampolínovou exhibici, lukostřelbu, slackline, discgolf, zorbing fotbal, indoboardy.

Sportovní událost, která v Kroměříži chyběla, ale kterou si město „zaslouží“, podléhala dobře zvládnuté organizaci. Pátek i sobota „zkrásněly“ i zásluhou půvabných hostesek. Pořadatelé podpořili kvalitní V.I.P. zázemí, prostě vše, co takový podnik musí mít. Perfektně se dařilo skokům do vody (hloubka bazénu dostačovala), ale největším překvapením byl pro pořadatele až neskutečný wakeboarding…

Věříme, zejména přímí svědkové KROMWARS 2017, že se k nám tato krásná velká show brzy vrátí!