Kroměříž uvidí magnet třetího s prvním – fotbalový svátek v pátek na Hanácké Slavii

SK Hanácká Slavia Kroměříž srdečně zve všechny fanoušky na domácí stadion! Do Kroměříže přijede v pátek 13. října Velké Meziříčí. Zápas začíná v 18:00. Snad čeká na hráče i na příznivce vlídné počasí a našim Hanákům nic nezabrání v bojovném a skvělém výkonu. Chtějí se vytáhnout na lídra MSFL (Moravskoslezské fotbalové ligy), chtějí 3 body, chtějí Vel-Mez udolat.

Hanáci by rádi uspěli už proto, že v posledních třech kláních vyhráli jen jednou. Po domácím zaváhání 1:3 s Hodonínem a ztrátě (0:2) bodů v Líšni ovšem zabrali v Holici. V 10. kole MSFL udolali domácí HFK Olomouc a na sedadlo v autobuse usadili vítězný výsledek 2:1. Jako povzbuzení pro závěr ligového podzimu. Předešlými zápasy však mají sešívaní stále "nahráno" a stále drží medailovou (třetí) příčku v tabulce.

Nebudeme se už vracet ke statistikám z domácího souboje s Hodonínem – je už starý a překlenuly jej venkovní zápasy na Brněnsku a Olomoucku. Nabádáme širokou veřejnost, aby se právě páteční výzvy v Kroměříži na Obvodové ulici zúčastnila – a byla slyšet! Lepší soupeř už k nám do prosince nepřijede. Nic ale nedostane lacino – Hanácká Slavia bude hrát podle nejryzejší cti a vůle pro své věrné fanoušky. Čekejte ligový tahák a magnet, zápas jaksepatří!

Vstupné na třetí nejvyšší soutěž je následující...
Dospělí muži platí 40 Kč, důchodci a ženy 20 Kč, mládež od 16 do 18 let 20 Kč, zatímco mládež do 15 let může na utkání zdarma.

Hanácká Slavia Kroměříž – Velké Meziříčí v pátek 13. 10. v 18:00 v Kroměříži, utkání 11. kola MSFL 2017/18