Koupaliště Bajda potvrzuje tropickou předpověď a čeká také na Vás!

Do České republiky vnikla další vlna veder. Tento týden je "tropický" rovněž v Kroměříži. Pozvánka na místní koupaliště se tudíž "píše sama" – voda osvěží a potěší, je skutečným lákadlem. Bajda nabízí všem návštěvníkům bazén velký (padesátimetrový), bazén malý, brouzdaliště. Rozsáhlou travnatou plochu k opalování se a několik atrakcí k vyplnění času mezi koupáním. Třeba posilovací stroje, dětské hřiště, knihovničku. Sousední dvorce tenisové či hřiště na nohejbal, na volejbal.

Slunce se na nás směje ve středu 19. 7. už od rána a slibuje nám vysoké denní teploty – odpoledne 30°C. Zítra bude horko opravdu už neúnosné (odpoledne může být 32°C) a ochlazení na koupališti zapůsobí jako povolený doping, jako vychlazený nápoj plný chuti a energie! Voda ve velkém bazénu má 25 stupňů, ale je pravděpodobné, že ještě jeden dílek na stupnici odpoledne přidá.

Mezi fotografie jsem vybral i snímek z webkamery, z úterního poledne. Dnes čekejme příhodnější, čistší nebe nežli včera v podvečer. Na Bajdě se koupe opět od 9:00 do 20:00, jako celé prázdniny.

Celodenní vstup stojí dospělého 50 Kč a mládež do 15-ti let, seniory a majitele průkazu ZTP 25 Kč. Děti do 6-ti let mají vstup na koupaliště zdarma.

Časová sleva přichází se 16. hodinou, kdy platí dospělí za lístek 30 Kč, zatímco mládež do 15-ti let, senioři a lidé s průkazem ZTP 15 Kč.

Přímo na Bajdě se prodávají i permanentky SZMK – na 10 nebo 20 celodenních vstupů. Ceník permanentek je ZDE.