Koupaliště Bajda blízko prázdninám... Chladné léto nečekejte – sluňte se a vykoupejte

Čas opravdu uhání, ale třeba děti nejsou proti – ze školy jim už moc nezbývá. Dlouhodobé předpovědi počasí jsou příznivé právě k lidem, kteří chtějí pobýt v létě na koupalištích... Kroměřížská Bajda ráda vyhoví svým návštěvníkům a na léto 2018 chystá i překvapení...

Předpověď počasí tady v Kroměříži vybízí "na koupák" určitě do čtvrtka. Před víkendem přijde ochlazení, ale teď se ještě teploty budou šplhat skoro k třicítkám. V pondělí bylo na Bajdě poránu 22,5 °C. Tato teplota vzduchu se má odpoledne posunout ke 27 stupňům. Voda ve velkém bazénu vykazovala ráno 23,5 °C, ale i ta se "ohřeje".

Koupaliště nabízí jak velký bazén padesátimetrový, tak bazén malý a dětské brouzdaliště. Můžete si u vody zahrát ping-pong, zkusit posilovací stroje, ratolesti tady mají hřiště a už pár sezon je mohou pod slunečníky těšit pastelky a omalovánky.

Po celé 3 měsíce provozu otevíráme koupaliště v 9:00. V červnu se ještě zavírá v 19:00, ale od července až ve 20:00. Poslední hosty vpouštíme dovnitř 1 hodinu před zavřením.

Vstupné na koupaliště
Dospělí mají celodenní vstup za 50 Kč a vstup po 16. hodině za 30 Kč.
Mládež do 15 let, důchodci a majitelé průkazu ZTP se koupou za 25 Kč. Pokud přijdou po 16. hodině, tak platí 15 Kč.
Děti do 6 let mají vstup na koupaliště zdarma.

Na koupališti jsou opět prodávány i permanentky SZMK. Jsou použitelné na třech kroměřížských sportovištích. Také na krytém bazénu a při bruslení veřejnosti.
Ceník permanentek je ZDE.