Je tu 1. hokejový turnaj VTM do 15 let! Za účasti Adama Holíka z HK Kroměříž!

Hokejové ročníky U15 a U14 již v týdnu absolvovaly ve svazovém projektu VTM (Výchova talentované mládeže) tréninkové kempy a nyní, v neděli 9. 9., nadejde čas turnajů... Hokejové slavnosti si z nadějných jmen kroměřížského klubu užije obránce Adam Holík. Věříme, že se mu bude dařit, že bude bojovat jako reprezentant klubu a Zlínského kraje a že třeba trefí další ze svých pověstných branek.

Konají se v neděli 9. 9. turnaj VTM U14 ve Zlíně a turnaj VTM U15 v Šumperku. Adam míří do Šumperka. První zápas výběru Zlínského kraje je plánován na 9:00. Soupeř bude těžký, přetěžký. Domácí kraj Olomoucký. Podle výsledku postoupí náš kraj do boje buď o třetí, nebo o první místo na turnaji. O bronz by se hrálo už od 12:30, zatímco o zlato od 14:15.

Přejeme ti, Adame, ať do toho dáš v tom Šumperku všechno, protože potom se pocity a zážitky z turnajů v dobrém násobí. Polož na led "slavných Draků" klubovou šálu Kroměříže. Hraj to tam jako jedni z tvých vzorů včera proti Brodu. Na pomezí dospělosti – ale už v gólové slávě mezi muži! Neměj "malých" cílů... Vzpomeň (viz snímek) na "paragon deseti tref" brněnskému Warrioru... Za přispění naší řízné jedenáctky! Žádný zápas nestárne, pokud v něm mladík nebo dospělý nechal celý kumšt a celé srdce.