Je to pravda? Je to sen?? Kroměříž připravuje adventní kluziště!

Nádvoří kroměřížské radnice a Klubu Starý pivovar se již za měsíc promění v adventní tržiště. Od 12. do 17. prosince si tady přijdou na své všichni, kteří budou chtít v předvánočním shonu chvíli posedět, ochutnat punče, svařáky, kávu, perníčky, cukroví, uzenářské speciality a další vánoční dobroty, ale především užit si klid, pohodu a nasát sváteční atmosféru. Budou se moci zaposlouchat do hudebních vystoupení, kterým budou samozřejmě vévodit koledy. A ačkoli se nejedná o klasický jarmark, ve stáncích se bude prodávat i zboží s vánoční tematikou.

A organizátoři mají navíc pro návštěvníky velké překvapení. Rozhodli se totiž, že se případnou absencí sněhu a ledu v letošním předvánočním čase nenechají zaskočit. Pro návštěvníky Adventu na radnici proto objednali sněhovou nadílku, pro niž nechají dovézt sníh, a zajistili kluziště s umělou plochou.

Kluziště pod širým nebem na dvoře Klubu Starý pivovar bude k dispozici po celý den (od 10-ti do 20-ti hodin) a jeho rozměr bude cca 12 x 6 metrů. Využít jej mohou i školy v hodinách tělesné výchovy, školní družiny, sportovní kluby. Vstup na plochu bude zdarma, každý si však musí přinést vlastní brusle.

S radostí čerpáno z www-stránek Radia Kroměříž.