Horké letní počasí pokračuje a koupaliště Bajda je připraveno!

Vysoká políčka, na nichž se nám teď usazuje teploměr, nejsou celým rozměrem počasí v příštích dnech. Je to tak – nevíme, zda od úterý nepřijdou i spršky, "tropické" deštíky... Snad to ale nebude nijak dramatické – protože teplotně..., teplotně nám bude přáno!

V tomto prohřátém období, jež trvá od pondělí 19. června, se pohybuje teplota vody ve velkém bazénu od 25°C do 26°C. Teď se bazén proteplil na těch "pětadvacet". Pro názornost jsme minulé pondělí zrána začínali na dvaceti dílcích – aby už ve středu 21. června v 17:30 hlásila Bajda 26°C!

Dnes máme tedy další pondělí a Bajda je znovu otevřena od 9:00 do 19:00. (V čase letních prázdnin se areál koupaliště zavře ve 20:00.) Hned ráno překročila teplota vzduchu "dvacítku" a okamžitě s otevřením Bajdy vyhledala Bajdu řada milovníků vody a letní pohody! Viz ranní snímek z webkamery... Dnes bude minimálně 28°C – v úterý můžeme zaznamenat 31°C, ve středu 33°C a ve čtvrtek 28 stupňů.

Dovolte ještě jednou připomenout dvě důležitá upozornění...

1) V rámci dohody mezi SZMK a Městskou policií Kroměříž budou prováděny pravidelné kontroly pořádku jako prevence drobných krádeží a výtržností.

2) Sportovní zařízení města (SZMK) informují, že se podařilo prodloužit smlouvu týkající se Rodinných pasů. Platnost té původní vyprší v pátek 30. června. Upraven bude od 1. července slevový ceník. Jeho rozsah oznámíme.

Podle "starého" ceníku měl rodič zlevněn vstup na koupaliště na 30 Kč (z 50 Kč) a po 16. hodině na 20 Kč (ze 30 Kč).
Rodinným pasem jsou oprávněni disponovat výhradně rodiče. Děti uvedené na kartičce mají vstup zdarma.