Hokejový klub posílí program Adventu na radnici

V uplynulých hodinách se rozeběhl v Kroměříži sváteční projekt, předvánoční oslavy, dny mnoha dojmů a splněných přání – letošní Advent na radnici.

Mnohostranné interaktivní akce se na předním místě účastní i HK Kroměříž. Hokejový klub nominoval osobu z nejpovolanějších, šéftrenéra své mládeže Jiřího Osinu. Ten provede velké i malé zájemce o bruslení a o gólové šance, o kotouč dvěma úžasnými čtvrtky.

Ve čtvrtek 14. a ve čtvrtek 21. prosince pořádá kroměřížský hokej na nově vytvořené ledové ploše lákavé sportovní hry. Je to ruka napřažená hokejisty každému chlapci a dívce, již se svou účastí a snahou mohou stát na tři hodiny "hokejovými mistry".

Program obou čtvrtků je vytyčen od 15:00 do 18:00 a nabídne širší škálu tréninku. Nebude to jen o nácviku střelby a pouze o pilování útočných výpadů – budou to báječné 3 hodiny na bruslích, s kotoučem po boku a s laskavou odbornou péčí povolaného kouče, našeho Jirky Osiny.

Skutečnou radostí našeho města bude dne 21. 12. účast, kterou na hrách na ledě přislíbil slavný hokejista nedávné minulosti Petr Čajánek. Hokejista žhavých ostruh ze zámořské NHL, mistr české extraligy se Zlínem a v roce 2001 mistr světa z německých kluzišť. Na tehdejším šampionátu vynikali dva "čeští lvi" takovým způsobem, že se mi o nich po vítězném finále zdálo... Byli to Milan Hnilička v bráně a Petr Čajánek v první útočné linii. To, co předváděl v semifinále se Švédy, je už zakódováno ve zlatém fondu českého hokeje!

"Ve čtvrtek 21. 12. na 15:00 dorazí právě velký hráč a správný sportovec Petr Čajánek. Chystá se i autogramiáda, na kterou si mohou děti i dospělí přinést věci, které chtějí podepsat." Bonbónkem ledového oválu bude příležitost zahrát si stále populárnější curling. Buďte moderní a žijte sladkým dneškem – oslavte Vánoce na dvoře kroměřížské radnice!