Hanáckou Slavii čekají dvě derby venku a domácí tečka s Rýmařovem

Fotbalovému SK Hanácká Slavia Kroměříž pomalu končí sezona. Nebyla neúspěšná, aktuálně jsou Hanáci na 4. místě. Tři mistráky před koncem ročníku... Po výborném podzimu se možná čekal "útok na vrchol", ale zatím se odkládá. Na špici Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL) je řada silných, schopných týmů. A třeba právě Prostějov, Líšeň či Velké Meziříčí ukázaly "velké věci".

Hanáci dávají už delší čas šanci také dorostencům. Věříme, že i s obměnami v kádru vytěží z příštích soubojů cenné body, nějaké vítězství. Všechny budoucí soupeře na podzim porazili. Otrokovice a Hulín těsně, zato Rýmařov opouštěli s divokou výhrou 3:6.

Takový je program našeho ligového finiše...

V pátek 1. 6. hrajeme od 17:00 derby v Otrokovicích.
V úterý 5. 6. se od 17:00 představíme v derby v Hulíně.
V sobotu 9. 6. nám liga končí doma s Rýmařovem. Výkop je opět v 17:00.

Přijďme ještě aspoň jednou svoje barvy podpořit! Někdo z fanoušků se vydá už na místní šlágr do Hulína, další jistě přibudou při ligovém loučení, kdy "sešívaní" hostí Rýmařov... Poděkujme fotbalistům za tu spoustu práce, za končící sezonu!

Osobně kvituji naši jarní bilanci na venkovních hřištích. Není špatná. Uvádím ji právě před dvěma náročnými derby v Otrokovicích a Hulíně...

Jaro MSFL 2017/18 – venku

Mohelnice – Kroměříž 0:2
Valašské Meziříčí – Kroměříž 0:1
Hodonín – Kroměříž 0:0
Hlučín – Kroměříž 1:1
Velké Meziříčí – Kroměříž 2:1