Duben na ledě (s obětavým vedením Petra Čajánka a dalších) se letos koná v Kroměříži!

Loni jsme s vaší podporou a důvěrou vdechli život dubnu na ledě. Akci, která nemá být hokejovým kempem nebo akademií. Tedy alespoň to není náš cíl, chceme se věnovat věcem, kterým věříme. Věcem, kterým mnohdy není přikládána váha, ale podle nás mají velký vliv na vývoj dětí. Učili jsme se od vás a učit se budeme i letos. Tentokráte v Kroměříži!

Nabízíme tréninky mládeže, workshopy i tréninky amatérů. Zimní stadion v Kroměříži rovněž skýtá možnost pronájmu ledové plochy. V tomto případě se obraťte na pana Daniela Buriana (mobil 777 411 918).

Tréninky mládeže jsou děleny do kategorií podle ročníku narození. 2004 a 2005, 2006 a 2007, 2008 a 2009, 2010 a 2011. Pravidelné večerní tréninky amatérů vede Jiří Osina podle programu úspěšného projektu Trénuj hokej.

Naši trenéři vytvoří dva týmy, které povedou své kategorie po celý měsíc, aby se mohli s hráči blíže poznat a navázat kamarádství. Zároveň budou společně hledat cestu, jak zlepšovat své individuální dovednosti.

Kategoriím 2008/09 a 2010/11 se budou věnovat: Petr Čajánek, Ondřej Veselý, Jiří Marušák, David Macharáček, Vladimír Kočara, Marek Dohnal a Petr Ševčík.

Kategoriím 2004/05 a 2006/07 se budou věnovat: Per Leška, Radim Bičánek, Jiří Osina, Jaroslav Balaštík, Dušan Bařica, Tomáš Jankovič a Luboš Horčička.

Oproti prvnímu ročníku projektu Duben na ledě se bude v tréninkových skupinách trénovat pouze dvakrát týdně. Cílem není navyšování času stráveného na ledě, ale jeho celoroční rozložení. Nedáváme si cíle, co mladé hokejisty chceme naučit, ale chceme sledovat, jak na ledě působí a pomáhat jim hledat jejich vlastní cestu. Kam až dojdou, je pouze na nich. My je chceme provázet.

Workshopy
V posledních letech se sportovní příprava stala velmi specializovanou, směrovanou na jeden určitý druh sportu. Jsme přesvědčeni, že klíč ke zlepšování je v nás. V našem vnímání, cítění, ovládání těla. V pestrosti dovedností, které ovládáme. V umění se pohybovat. Ve spojení těla a mysli. Proto jsme se rozhodli – v rámci Dubna na ledě – uspořádat sérii malých seminářů. Ne jako návod nebo jedinou a správnou cestu, ale jako možnost vidět a vyzkoušet jiné věci.

Všechny cenné informace k projektu Duben na ledě naleznete na jeho webové stránce. ZDE