Dnes a zítra dva fotbalové šlágry na Hanácké Slavii!

Stadion Hanácké Slavie uvidí ve středu a ve čtvrtek dvě významná a mediálně sledovaná utkání, skutečné fotbalové taháky. Snad ani zapšklé počasí posledních dnů léta neodradí fotbalové fanoušky všech věkových skupin od účasti na dvou svátcích kroměřížské kopané! Do Kroměříže přijede dnes prvoligová Karviná a zítra národní juniorské celky Česka a Černé Hory.

SK Hanácká Slavia vstoupila do sezony 2017/18 s báječnou formou, atraktivní hrou a snad až "ideálními" výsledky. V Moravskoslezské fotbalové lize (MSFL) utrpěla jedno jediné zaváhání – jinak je ke svým protivníkům nemilosrdná a "lakomá". Bereme bod za bodem, prostě vítězíme. Usazeni už po prvních ligových kolech v nejvyšším patře tabulky.

A na této vlně, v této ráži vytáhnou Hanáci ve středu na prvoligovou Karvinou. Ve 3. kole českého poháru, MOL Cupu! Nemají sice co ztratit, ale zároveň by "fotbalový okres na severu" měli potrápit a prověřit! Nechceme se vymlouvat, máme bezva sezonu, vůli, přehled, fazónu... Začínáme na domácím stadionu v 17:00 a vstupné dělá 60 a 30 korun.

Českou fotbalovou reprezentaci do 17 let čekají na Moravě dva přípravné zápasy s Černou Horou. Vrcholí totiž základní fáze kvalifikace na mistrovství Evropy – a přípravné souboje s Černohorci jsou dobrou volbou, užitečným testem!

Druhý zápas se uskuteční ve čtvrtek 21. 9. od 17:00 v Kroměříži, opět na stadionu Hanácké Slavie. Vstupné dodržuje zavedený ceník lístků na ligu, tedy plné vstupné 40 Kč a zlevněné (důchodci, ženy a mládež od 16 do 18 let) 20 Kč. Mládež do 15 let jde na kopanou zdarma.