Další nominace Honzy Dluhoše a Adama Gajarského! Na Turnaj pěti zemí do Ruska

Český hokejový "nároďák" – ten do 17-ti let – se v závěru sezony zúčastní další významné akce. Zamíří do země, která hokejem žije a pulzuje, která se od konce 80. let přetahuje s Javorovými listy v historické statistice titulů mistra světa. Je nám jasné, že se jede do Ruska. Rusové mají kapacity svých juniorů nadupané jako energetické zdroje a nerostné bohatství... Českou reprezentační "sedmnáctku" čeká od 12. do 16. dubna v Dmitrovu náročný hokejový test mezi vyspělou konkurencí čtyř soupeřů. Turnaj pěti zemí!

"Česká lvíčata" se opětovně neobejdou bez pomoci dvou jmen úzce spjatých s HK Kroměříž. Pozvánky Jana Dluhoše (dnes HC PSG Zlín) a Adama Gajarského (dnes již HC Kometa Brno) do "repre" se opakují už druhou sezonu, ale právě na to je Kroměříž hrdá, právě odsud pramení její naděje ve své odchovance! Honza a Adam řídí dosud mladou kariéru dokonalým kompasem, bez podstatné odchylky... My vám tady, kluci, ze srdce přejeme, ať vám to vydrží ještě "několik důležitých let" a prosadíte se i v seniorském hokeji!

Útočník Adam Gajarský a obránce Honza Dluhoš se během devíti měsíců předvedou v arénách už třetí hokejové velmoci. V létě se oba představili širší veřejnosti i skrytým pozorovatelům v Americe, na podzim hráli s maximální snahou v Kanadě, a od 12. do 16. dubna sledujte jejich příspěvek v národním dresu za hranicemi Ruské federace!

Obrázek 1 – obránce Jan Dluhoš

Obrázek 2 – útočník Adam Gajarský