Český svaz ledního hokeje vybral z řad Hanáků 3 jména na turnaje VTM

V neděli 4. března se konají v Uničově a Ostravě-Porubě nové turnaje VTM (Výchovy talentované mládeže). Do Uničova a do Poruby mají hokejovou bránu otevřenou 3 žákovská jména HK Kroměříž.

Turnaj VTM U14, ročníku 2004, se koná v Uničově. Odjíždějící hráči mají sraz na Zimním stadionu Luďka Čajky už v 7:15. Zlínský kraj změří od 10:00 v Uničově síly s krajem Olomouckým a následně nastoupí v boji o bronz, nebo ve finále. Turnaj bude ukončen před šestou hodinou v podvečer.

Je na něj pozván jeden hráč "hanáckých" barev, obránce Dominik Opravil. "Roztoč to, Domčo, jak to umíš právě ty, usaď všechny svým důrazem, nasazením, parádní hokejovou prací, týmovým přínosem!"

V Porubě se téhož dne uskuteční turnaj VTM U12, ročníku 2006. Sraz pro odjezd ze Zlína je na Zimním stadionu Luďka Čajky v 6:00. Výběr Zlínského kraje se od 9:00 utká s domácím krajem Moravskoslezským. Turnaj završí a podtrhne duelem o bronz, nebo o zlato. Předpokládané ukončení turnaje je v 17:00.

Z bohatého rejstříku našich mladých hokejistů byli na turnaj nominováni Tomáš Macek a Dušan Ševčík. "Víme o vás dobře, pánové! Jste oporami své mlado-žákovské party, pracujete na sobě, děláte radost jak rodičům, tak nepokrytým, skalním fandům. Užijte si svých chvil slávy a proveďte do báječné repre-praxe svůj um a talent, pověstnou školu kroměřížského hokeje!"