Český hokej píše do Kroměříže! Reprezentace žen U16 povolala Nikolu Rožnovjákovou

Třináctiletá Nikča Rožnovjáková, starší žákyně HK Kroměříž, byla národním týmem žen do 16 let nominována na přípravný kemp v Příbrami. Koná se od 5. do 7. října a je součástí Světového víkendu dívčího hokeje.

Pro kroměřížský hokej, nejen pro naše trenéry, je to pocta a ocenění. Po Elišce Vozdecké a Šárce Zemanové máme další skvělé děvče v národním trikotu. Pro talentovanou Nikolu jde o odměnu za dlouhodobou práci, navíc v žádoucí hokejové kvalitě.

Nikola má více hokejových předpokladů a vlastností, jimiž se při nejmenším vyrovná některým spoluhráčům. Třeba na zimní Olympiádě dětí a mládeže hájila čest Zlínského kraje v rychlobruslení...

Třídenní reprezentační kemp začíná v pátek 5. 10. v 16 hodin a uzavřen bude v neděli v 17 hodin. Hokejistky ve třech dnech potrénují na ledě i při suché přípravě. Nejbohatší hokejový program nabízí sobota. To se hokejové slečny účastní od 13:00 turnaje v mini-hokeji a od 16:00 sehrají modelové utkání "Červených proti Bílým".

Blahopřejeme své Nikče k dalšímu úspěchu na její dlouhé a krásné hokejové cestě. Ať se Ti, Niki, v Příbrami daří, ať se k nám navrátíš spokojená a "nažhavená" k důležitým ligovým bojům.