Bajda se probudila do druhého dne léta... A zpříjemní i sobotu s tropickou třicítkou!

Kroměřížské koupaliště zve na území pohody a odpočinku, za osvěžením v parném čase příštích dní rozhodně i Vás! Sluníčko nás "vysušuje", ale mnohý z nás se nedá a zajde si na letní "koupák". Předpověď počasí je příznivá na pátek i na sobotu. Pátečních dvacet stupňů bude záhy překonáno a odpolední teplota vzduchu "povýšena" až na 27°C!

Ještě v pátek zvečera (na Bajdě se v červnu koupeme od 9:00 až do 19:00) slibují meteorologové v Kroměříži vlídných 21°C! A sobota má přinést dokonce tropických třicet stupňů... Teplota vody ve velkém bazénu vykazuje stále 24°C, ovšem v případě horka čekejme i její nárůst... Prostě Bajdě na úvod sezony počasí přeje a voda v bazénech láká, velí ke koupeli!

Areál koupaliště je rámován a tvořen rozsáhlou travnatou plochou k opalování a odpočinku. Nabízí velký, padesátimetrový bazén a dětský bazén, dětské brouzdaliště. Má pro své návštěvníky – malé nebo velké – několik atrakcí, jako jsou trampolína, knihovnička, posilovací stroje, ping-pong, dětské hřiště.

Ještě chceme připomenout dvě věci... Ke službám patří uzamknutí cenností bez poplatku ("záklopka" za 10 Kč je vratná) a příležitost za 30 Kč si půjčit lehátko (vratná záloha dělá 50 Kč). Opatrnost na své věci se vyplácí. I když to léto u vody, a třeba s kamarády, je tak lákavé...!