11 jmen mladých Hanáků pozváno na 2 hokejové kempy VTM

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) se opět hlásí s úspěšným projektem VTM – Výchova talentované mládeže. Ve Zlíně v PSG Aréně se ve středu 29. 8. a ve čtvrtek 30. 8. konají dva tréninkové kempy. Ve středu VTM U15 (ročníku 2004) a ve čtvrtek VTM U14 (ročníku 2005). Bohaté bude na těchto kempech zastoupení Hanáků, mladých nadějí HK Kroměříž.

Za ročník 2004 byli z kroměřížské základny povoláni Dominik Opravil, Dan Opravil a Adam Holík. Všechny hráče povolané zlínskou krajskou sekcí čekají ve středu suchá příprava a dvě tréninkové jednotky na ledě. Ty zaberou 2 hodiny a 45 minut. Sraz je ve Zlíně v 8:00. Kemp bude ukončen ve 14:30.

Opulentním počtem nominací je potom ve čtvrtek obeslán kroměřížský ročník 2005. Na kemp ve Zlíně se mohou těšit Vítek Apolenář, Dalibor Harásek, Miroslav Holinka, Martin Láník, Kryštof Pejcha, Dominik Šindelář, Marek Šišák a Tomáš Zpěvák. Také tito borci mají v PSG Aréně sraz v 8:00. Kemp jim končí rovněž ve 14:30. Na tato a jiná jména (z jiných klubů) čekají suchá příprava a dvě tréninkové dávky na ledě. O souhrnné délce 2 hodiny a 30 minut.

Hokejový klub Kroměříž je rád, že je z jeho fondů odčerpáno na krajské kempy tolik hráčů. Pro kluky to znamená však další motivaci. Většina snad ví a chápe, že jejich vynaloženého úsilí, nároků na jejich hokej bude s léty jen přibývat. Dnes jsou ale reprezentanty krajského formátu, tak ať se do toho ve Zlíně opřou a ať si svůj velký den patřičně užijí!